Gardrop & Giysi Odası

Giyinme odaları ve gardroplar yatak odalarının her zaman düzenli durmasını sağlar. Metrekareye ve ihtiyaca özel olarak projelendirdiğimiz ray dolap giyinme odaları kullanım kolaylığının yanı sıra sahip oldukları modern görünümle de fark yaratmayı başarır.

Tasarımdan Üretime Anahtar Teslim Hizmetler
 
            Tasarımdan üretime, tadilattan özel projelere kadar aldığımız her işte sorunsuz ve anahtar teslim hizmet anlayışıyla fark yaratır ve gardrop modelleri Ankara dendiğinde akla gelen kaliteli hizmet anlayışıyla her zaman müşterilerimizin yanında yer alırız.
 
            Elimizin değdiği her mekanı bir bütün olarak ele alır ve kullanıcı isteklerine odaklanarak yaratıcı çözüm önerileri sunarız. Konusunda deneyimli ekiplerle sunduğumuz hizmetler, eksiksiz ve zamanında teslim edilir. Sonuçta herkesin içinde bulunmaktan hoşnut olduğu bir ortam yaratarak yaşam alanlarının kullanıcılar üzerinde olumlu etki bırakmasını sağlarız.
 
 Birlikte Hayal Edelim ve Gerçeğe Dönüştürelim...
 
            Hayalindeki yatak ve giyinme odasının gerçeğe dönüşmesi için bizi tercih eden müşteriler, kafalarındaki her türlü fikir için önce teklif isteyebilirler. Giyinme odası fiyatları Ankara sunarken uygun ödeme vadelerini de planlayarak hizmetlerimizin her bütçeye uygun olması için çalışırız. Kapaklı gardrop tasarımından açık giyinme odalarına kadar her türlü talebi en doğru şekilde anlar ve en iyi sonuca ulaşmak için sektörde sahip olduğumuz bilgi birikimini kullanırız.
 
            Seçilecek giyinme odası siteler veya dekorasyon dergileri üzerinden belirlendikten sonra mekanın büyüklüğüne ve yapısına uygun olarak başlayan hazırlıklar en kısa sürede tamamlanarak sorunsuz montaj ve teslimatı gerçekleştirilir. 

Mobilya Tasarım, Üretim ve Uygulamada Profesyonel Anlayış İle Yaşam Alanlarınıza Şıklık, Konfor ve İşlevsellik Katıyoruz.